Instytut Psychodietetyki » Opinie pacjentów
Nic, co dotyczy psychodietetyki, nie jest nam obce.

Opinie naszych pacjentów*

*Dane pacjentów zostały zmienione, aby zachować anonimowość.

Wyszukaj opinie naszych pacjentów

Wybierz specjalistę, na temat którego chcesz znaleźć informacje lub lokalizację poradni, która Cię interesuje i dowiedz się, jakie są opinie naszych pacjentów:

„Najbardziej jestem wdzięczna za to, że specjalistom z Instytutu udało się namówić moją córkę na leczenie anoreksji.”
Mama
Pacjentki
"Dziś już nie rzucam diety, kiedy zdarzy mi się sięgnąć po ciastko. Schudłam 6 kilogramów w 2 miesiące. Lepiej też radzę sobie ze stresem. Dzięki konsultacjom psychologicznym wiem, że nie jestem sama ze swoimi problemami. Poprawiły się też moje relacje z córką i synem. Właściwie mogę powiedzieć, że zostało mi do stracenia 10 kilogramów, ale już zmieniło się moje życie.”
Pacjentka
Wrocław
„Mój problem z otyłością okazał się bardziej złożony, niż mi się wydawało. Stosowała diety i zarzucałam je, zajadałam emocje i byłam ciągle głodna, łatwo tyłam. Do tego pojawiały się różne problemy zdrowotne. Pani Kasia namówiła mnie na badania i okazało się, że moim problemem jest ponadto insulinooporność i nietolerancje pokarmowe. Dzięki współpracy z Panią Kasią Krupińaska i Anną Januszewicz dowiedziałam się, że dieta może być przyjemna, że mogę sama decydować, co jem i że najważniejsze jest, aby wyleczyć się z myślenia „wszystko, albo nic”.
Pacjentka
Wrocław
''Specjalista w swoim fachu, który doskonale rozumie problemy pacjentów. Otrzymałam pomoc, jakiej potrzebowałam chyba od dawna, ale jakoś nie potrafiłam się zmusić do działania. Teraz nawet nie czuję się "zmuszona", ale pozytywnie zachęcona, żeby zmienić swoje ciało i życie.''
Pacjentka
Wrocław
''Same pozytywy. Pani Katarzyna jest prawdziwą profesjonalistką. A właśnie takiej profesjonalnej pomocy potrzebowałam. Smaczne jedzenie i proste w przygotowaniu, co było dla mnie kluczowe, bo mam mało czasu na przygotowanie dań (właśnie dlatego tak często sięgałam po gotowe i niezdrowe posiłki). Pani Katarzyna dostosowała dietę pod wszystkie moje preferencje. Polecam.''
Pacjentka
Wrocław
''Pani Katarzyna pomogła mi odmienić moje podejście do odchudzania. Jest to dietetyk, który naprawdę potrafi przemówić do pacjenta, zrozumieć jego obawy i potrzeby. A to wszystko przełożyć na świetny plan, który realizuje się z przyjemnością!''
Pacjentka
wdzięczna
''Bardzo polecam zrzucanie nadwagi z panią Kasią, bo jest bardzo dobra w tym, jak radzi pacjentowi i planuje diety. To właśnie dzięki niej zrozumiałam, jakie błędy popełniałam przez całe swoje życia (i dziwiłam się, dlaczego tyję skoro nic nie jem...) no właśnie. Pani Kasia uświadomiła mi, jak należy zdrowo się odżywiać. Polecam.''
Pacjentka
odchudzająca się
"To pierwsi specjaliści, od których usłyszałem, że nie muszę stosować ścisłej diety, żeby chudnąć. O dziwo efekty pojawiły się mimo, że sam na co dzień decyduję o tym, co zjem."
Pacjent
37
„Dzięki spotkaniom z psychologiem (dr Januszewicz) i dietetykiem (mgr Kusztal) potrafię jeść normalnie. To największe szczęście dla osoby od lat objadającej się!”
Pacjentka
39 lat
"Bardzo dobrze oceniam współpracę. Dr Januszewicz cenię za spokój, opanowanie. Daje wsparcie w bardzo trudnych sytuacjach. Doświadczenie i profesjonalizm to najważniejsze zalety pracy. Zawdzięczam jej powrót do dobrego zdrowia i samopoczucia. "
Pacjentka
Wrocław
To dopiero początek, ale tak. Widać, że Pani jest wysokiej klasy specjalistą.
Pacjent
35
„Myślałam, że moje problemy z przejadaniem wymagają długotrwałej psychoterapii, a okazało się, że już po kilku spotkaniach z psychologiem udaje mi się inaczej podchodzić do jedzenia i zniknęła potrzeba objadania. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona.”
Pacjentka
30 lat
Dr Januszewicz dokładnie tłumaczy założenia planu, potrafi zmotywować do „walki”.
Pacjent
45 lat
„Byłam sceptycznie nastawiona do wizyty u psychologa, ale dzięki Pani doktor Januszewicz przekonałam się, że problem z utrzymaniem diety jest w mojej głowie. Zmieniłam podejście do odchudzania i jest zdecydowanie lepiej. Chudnę powoli, a najważniejsze, że już nie stresuję się tak dietami.”
Pacjentka
lat 28
„Pani Ania to bardzo dobry specjalista, a do tego na naszych wizytach jest bardzo uśmiechnięta i wesoła.”
Osoba bliska
pacjentki