Instytut Psychodietetyki » Program partnerski
Nic, co dotyczy psychodietetyki, nie jest nam obce.

Program partnerski

"Nie działaj w odosobnieniu. Wiemy, jak skutecznie pomagać w zmianie nawyków żywieniowych i prozdrowotnych. Skorzystaj z naszej wiedzy i przystąp do programu partnerskiego."
dr Anna Januszewicz
Założycielka Instytutu Psychodietetyki

Program partnerski​

Program partnerski jest oferowany powstającym i istniejącym poradniom dietetycznym i innym placówkom zajmującym się zdrowiem i odżywianiem, które chcą oferować holistyczną pomoc pacjentowi korzystając ze standardów postępowania wypracowanych przez Instytut Psychodietetyki.

Placówki Partnerskie w swoich działaniach realizują promowane przez Instytut Psychodietetyki holistyczne podejście do zmiany zachowań zdrowotnych oraz korzystają z pomocy ekspertów Instytutu w zakresie merytorycznego przygotowania programu pracy z pacjentem. Elementem wyróżniającym Placówki Partnerskie Instytutu Psychodietetyki jest wykorzystywanie psychologicznego podejścia, które, według badań (por. Łuszczyńska, 2007), jeśli przybiera odpowiednią formę, wyraźnie zwiększa efektywność interwencji ukierunkowanych na zmianę diety i innych zachowań zdrowotnych pacjentów. Dzięki dzieleniu się wiedzą z Placówkami Partnerskimi w całej Polsce, Instytut Psychodietetyki ma możliwość szerokiego promowania nowoczesnego, skutecznego podejścia do zmiany zachowań żywieniowych.

 • Placówka Partnerska korzystając z wiedzy i doświadczenia ekspertów Instytutu, zajmujących się psychodietetyką, ma szansę wykorzystywać w swoich działaniach sprawdzone metody pracy z pacjentem, a dzięki temu cieszyć się wysoką skutecznością świadczonych usług.
 • Specjaliści przystępujący do programu partnerskiego mają okazję uczestniczyć w szkoleniach i stażach realizowanych przez Instytut w specjalnych, korzystnych cenach.
 • Placówka Partnerska korzysta ze wsparcia Instytutu w obszarze promocji, według ustalonego wspólnie planu marketingowego.
 • Placówka Partnerska jest prezentowana na stronie internetowej Instytutu Psychodietetyki na liście Placówek Partnerskich.
 • Placówka przystępująca do programu na własnych stronach internetowych i w innych materiałach reklamowych posługuje się 
 • Opcjonalnie firma partnerska może korzystać z obsługi księgowej współpracującego z nami biura rachunkowego Codogrosza w specjalnej cenie (tylko dla Placówek Partnerskich!).
 • Placówka ubiegająca się o partnerstwo Instytutu Psychodietetyki jest zobligowana realizować idee holistycznego podejścia do pacjenta, opartego o współpracę specjalistów z branży medycznej i psychologicznej.
 • Każdy specjalista pracujący w placówce ubiegającej się o partnerstwo musi posiadać przynajmniej podstawową wiedzę z psychodietetyki (udokumentowaną ukończeniem odpowiednich studiów, kursów lub szkoleń).
 • Placówka Partnerska zobligowana jest do przestrzegania określonych przez Instytut standardów pracy z pacjentem – współpraca zaczyna się od przygotowania takiego planu pracy w konsultacji z naszymi specjalistami.

Jak przystąpić do programu partnerskiego?

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, że zostawisz nam swój e-mail i numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania. Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego i za pośrednictwem tradycyjnej poczty e-mail.

Biuro Instytutu Psychodietetyki czynne:

 • od poniedziałku do piątku od godziny 12:00 do 20:00

  Polityka prywatności Pola wymagane oznaczone są *