Instytut Psychodietetyki » Oferty współpracy
Nic, co dotyczy psychodietetyki, nie jest nam obce.

Oferty współpracy

Zapraszamy do współpracy!

Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie różnych form działalności związanych z psychodietetyką.  Poniżej  więcej informacji na ten temat.

Współpraca ze specjalistami

Jesteśmy zainteresowani ciągłym rozwojem naszych działań, realizacją szkoleń i porad dla pacjentów w całej Polsce, jak również organizacją różnych wydarzeń z zakresu psychodietetyki, dlatego zapraszamy specjalistów zainteresowanych współpracą z nami, do nadsyłania do nas informacji o sobie i listów motywujących. Zawsze z wielką przyjemnością przyjmujemy tego typu oferty i kontaktujemy się z kandydatami, jeśli widzimy możliwość wspólnych działań.

Praktyki

Jesteś studentem/studentką psychologii lub kierunku związanego z żywieniem człowieka? A może studiujesz marketing i potrzebujesz zdobyć praktykę w tym obszarze? Zapraszamy do odbycia praktyk, dzięki którym dowiesz się, jak funkcjonuje poradnia psychologiczna i dietetyczna. 

Najbardziej zaangażowane osoby, długotrwale współpracujące z Instytutem będą miały okazję bliżej pracować z naszymi specjalistami, podczas asystowania w wybranych szkoleniach i niektórych działaniach na polu pracy z pacjentem.

Wyślij do nas swoje CV i skontaktuj się z naszym biurem, aby zacząć praktyki!

Jak nawiązać kontakt?

Wyślij informacje o sobie i opisz, na jakim polu oferujesz współpracę, a my odezwiemy się do Ciebie. Staramy się odpowiadać na wszystkie propozycje, nawet wtedy, kiedy nie jesteśmy w stanie przyjąć przesłanej oferty.

Biuro Instytutu Psychodietetyki czynne:

  • od poniedziałku do piątku od godziny 12:00 do 20:00

    Polityka prywatności Pola wymagane oznaczone są *