Instytut Psychodietetyki » Multi Poradnia
Nic, co dotyczy psychodietetyki, nie jest nam obce.

Multi Poradnia

Zapewnij swoim pacjentom najlepszą, interdyscyplinarną opiekę i wzbogacaj swoje kompetencje na bezpłatnych szkoleniach!
dr Anna Januszewicz
psycholog

Program współpracy dla specjalistów

Ponieważ jesteśmy przekonani, że zmiana nawyków, to proces wymagający podejścia interdyscyplinarnego, toteż stworzyliśmy program współpracy Multi Poradnia, w którym różnym specjalistom oferujemy wspólną pracę na polu pomocy pacjentom. Dzięki prowadzonym przez nas konsultacjom on-line, program ten oferujemy także specjalistom, którzy pracują z pacjentem poza miejscowościami, w których mieszczą się placówki Instytutu!

Oferta dla dietetyków

Dietetycy, którzy dostrzegają u swoich pacjentów problemy z przestrzeganiem zaleceń, brakiem motywacji, zaburzeniami odżywiania i innymi problemami natury psychicznej, mogą liczyć na współpracę z naszymi psychologami i psychoterapeutami.

Oferta dla psychologów

Psychologowie i psychoterapeuci pomagający osobom doświadczającym trudności z odżywianiem (np. z chorobami dietozależnymi, zaburzeniami odżywiania) mogą nawiązać współpracę z naszymi dietetykami, którzy zajmą się pracą nad przygotowaniem zaleceń żywieniowych dla pacjentów i w ten sposób zwiększą efektywność podejmowanych interwencji psychologicznych.

Oferta dla lekarzy

Lekarze zajmujący się leczeniem chorób wymagających od pacjentów zmian w stylu życia mogą liczyć na pomoc naszych dietetyków, psychologów i psychoterapeutów w zakresie wspierania pacjenta w radzeniu sobie z chorobą, motywowania go do zmiany nawyków, opracowania zaleceń żywieniowych i pracy nad ich wdrażaniem.

Oferta dla trenerów aktywności fizycznej

Trenerzy aktywności fizycznej mogą swoją pracę z klientem uzupełniać o porady specjalistów skupiających się na aspektach żywieniowych i psychologicznych wpływających na efekty osiągane przez klienta w wyniku treningów.

  • W programie Multi Poradnia oferujemy uzupełnienie Twojej pracy z pacjentem o usługi świadczone przez zespół Instytutu Psychodietetyki (np. dietetyk lub trener może zaproponować swoim pacjentom konsultacje psychodietetyczne albo warsztaty zdrowego stylu życia, które będą wspomagać skuteczność jego porad).
 
  • Współpraca opiera się nie tylko o polecanie pacjentom usług uzupełniających prowadzoną terapię lub poradnictwo, ale także zapewnienie im wspólnej, interdyscyplinarnej opieki, opartej o wymianę informacji pomiędzy specjalistą przystępującym do programu a specjalistami z Instytutu (za zgodą pacjenta). Szczegóły współpracy opisane są w materiałach informacyjnych, które wysyłamy osobom zainteresowanym programem Multi Poradnia.

Jak przystąpić do współpracy?

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, że zostawisz nam swój e-mail i numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

Biuro Instytutu Psychodietetyki czynne:

  • od poniedziałku do piątku od godziny 12:00 do 20:00

    Polityka prywatności Pola wymagane oznaczone są *