Instytut Psychodietetyki » Multi Poradnia
Nic, co dotyczy psychodietetyki, nie jest nam obce.

Multi Poradnia

Zapewnij swoim pacjentom najlepszą, interdyscyplinarną opiekę i wzbogacaj swoje kompetencje na bezpłatnych szkoleniach!
dr Anna Januszewicz
psycholog

Program współpracy dla specjalistów

Ponieważ jesteśmy przekonani, że zmiana nawyków, to proces wymagający podejścia interdyscyplinarnego, toteż stworzyliśmy program współpracy Multi Poradnia, w którym różnym specjalistom oferujemy wspólną pracę na polu pomocy pacjentom. Dzięki prowadzonym przez nas konsultacjom on-line, program ten oferujemy także specjalistom, którzy pracują z pacjentem poza miejscowościami, w których mieszczą się placówki Instytutu!

Oferta dla dietetyków

Dietetycy, którzy dostrzegają u swoich pacjentów problemy z przestrzeganiem zaleceń, brakiem motywacji, zaburzeniami odżywiania i innymi problemami natury psychicznej, mogą liczyć na współpracę z naszymi psychologami i psychoterapeutami.

Oferta dla psychologów

Psychologowie i psychoterapeuci pomagający osobom doświadczającym trudności z odżywianiem (np. z chorobami dietozależnymi, zaburzeniami odżywiania) mogą nawiązać współpracę z naszymi dietetykami, którzy zajmą się pracą nad przygotowaniem zaleceń żywieniowych dla pacjentów i w ten sposób zwiększą efektywność podejmowanych interwencji psychologicznych.

Oferta dla lekarzy

Lekarze zajmujący się leczeniem chorób wymagających od pacjentów zmian w stylu życia mogą liczyć na pomoc naszych dietetyków, psychologów i psychoterapeutów w zakresie wspierania pacjenta w radzeniu sobie z chorobą, motywowania go do zmiany nawyków, opracowania zaleceń żywieniowych i pracy nad ich wdrażaniem.

Oferta dla trenerów aktywności fizycznej

Trenerzy aktywności fizycznej mogą swoją pracę z klientem uzupełniać o porady specjalistów skupiających się na aspektach żywieniowych i psychologicznych wpływających na efekty osiągane przez klienta w wyniku treningów.

 • W programie Multi Poradnia oferujemy uzupełnienie Twojej pracy z pacjentem o usługi świadczone przez zespół Instytutu Psychodietetyki (np. dietetyk lub trener może zaproponować swoim pacjentom konsultacje psychodietetyczne albo warsztaty zdrowego stylu życia, które będą wspomagać skuteczność jego porad).
 
 • Współpraca opiera się nie tylko o polecanie pacjentom usług uzupełniających prowadzoną terapię lub poradnictwo, ale także zapewnienie im wspólnej, interdyscyplinarnej opieki, opartej o wymianę informacji pomiędzy specjalistą przystępującym do programu a specjalistami z Instytutu (za zgodą pacjenta). Szczegóły współpracy opisane są w materiałach informacyjnych, które wysyłamy osobom zainteresowanym programem Multi Poradnia.
 • Dla pacjentów, którym specjalista przystępujący do programu poleca pomoc Instytutu Psychodietetyki, oferujemy 10% zniżki na nasze usługi (należy przekazać pacjentowi kupon zniżkowy).
 • Dla specjalistów przystępujących do programu Multi Poradnia oferujemy karty VIP, które zapewniają różne korzyści, takie jak zniżki na nasze usługi, dostęp do ciekawych materiałów itp. Specjalista zyskuje więc nie tylko dodatkowe wsparcie dla swoich pacjentów, ale także możliwość doszkalania się, co w efekcie przyniesie korzyści i jemu i jego podopiecznym.
 • Za aktywność w programie Multi Poradnia specjaliści otrzymują od nas „punkty szkoleniowe” – za każdym razem, kiedy nowy pacjent trafi do nas z polecenia, jeden „punkt szkoleniowy” zostaje dodany na konto specjalisty. Wystarczy, że zgłaszający się pacjent powoła się na specjalistę podczas kontaktu z nami (np. przy okazji realizacji kuponu rabatowego, jaki od niego otrzymał).
 • Otrzymane punkty można wymieniać na szkolenia, wykłady i warsztaty realizowane w Instytucie Psychodietetyki. Każdy zebrany punkt to 50 zł do wykorzystania na szkolenia.
 • Osoby chcące zrealizować zebrane punkty, prosimy o kontakt z naszym biurem. Przekażemy Wam kupon rabatowy o odpowiedniej wartości (liczba zebranych punktów x 50 zł). Kuponu należy użyć podczas zapisów internetowych.

Jak przystąpić do współpracy?

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, że zostawisz nam swój e-mail i numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

Biuro Instytutu Psychodietetyki czynne:

 • poniedziałek w godzinach od 9:30 do 17:30
 • od wtorku do piątku od godziny 11:00 do 19:00

  Polityka prywatności Pola wymagane oznaczone są *