Instytut Psychodietetyki Archiwum Opinie uczestników - Instytut Psychodietetyki

Opinie uczestników szkoleń

Wyszukaj opinie

Określ szkolenie, prowadzącego, grupę tematyczną, a następnie wyszukaj opinie.

  • dr Magdalena Golachowska
Szkolenie z żywienia w chorobach tarczycy bardzo rozświetliło mi drogę w konstruowaniu jadłospisów. Poprowadzone w bardzo jasny i konkretny sposób. Mam nadzieję, że będę miała okazję pojawić się w Instytucie Psychodietetyki u Pani doktor na innych szkoleniach.
  • dr Anna Januszewicz
Staż szkoleniowy z psychodietetyki przeszedł moje oczekiwania. Poziom merytoryczny, atmosfera, narzędzia do pracy- to wszystko składa się na bardzo profesjonalne i bardzo wartościowe szkolenie. Mam nadzieję, że nie jest to moje ostatnie szkolenie w Instytucie Psychodietetyki we Wrocławiu. Z całego serca polecam.
  • dr Anna Januszewicz
Polecam ten staż zawodowy organizowany przez Instytut Psychodietetyki. To okazja do praktycznego przećwiczenia pracy z pacjentem. Stażyści uczą się pracy zespołowej, otrzymują informacje zwrotne po spotkaniu z pacjentem. Doceniam możliwość przyjrzenia się warsztatowi pracy dr Januszewicz. Cieszę się, że otrzymałam materiały i konkretne narzędzia do pracy oraz zawarłam nowe znajomości.
  • dr Anna Januszewicz
Odbycie stażu stanowiło dla mnie dopełnienie ukończonych studiów podyplomowych z psychodietetyki. Jestem zadowolona z formy przekazu dużej ilości wiedzy i narzędzi, które można wykorzystać do pracy z klientem. Przede wszystkim jednak to właśnie praktyczna konsultacje pod okiem dr Anny Januszewskiej pokazały mi na co należy zwracać uwagę przeprowadzając wywiad z klientem oraz w jaki sposób formułować zalecenia, które powinny mieć na uwadze oczekiwania pacjenta jego możliwości, zasoby, chęci, wiarę oraz stan gotowości do zmiany.
  • dr Anna Januszewicz
Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w stażu. Udział w szkoleniu pozwolił m usystematyzować wiedzę z zakresu psychologii i dietetyki. Otrzymałam świetne narzędzia do pracy z klientem. Natomiast dzięki konsultacjom z pacjentem nabrałam gotowości do rozpoczęcia własnej praktyki.
  • dr Anna Januszewicz
Staż w instytucie pozwolił mi upewnić się, że psychodietetyka to droga, którą chcę podążać. Praca z pacjentem była doświadczeniem, dzięki któremu mogłam pokonać swój lęk i poczuć się pewnie. Czas spędzony na stażu zaliczam do bardzo udanego i bardzo dziękuję za taką możliwość.