Instytut Psychodietetyki » Olga Piotrowicz
Nic, co dotyczy psychodietetyki, nie jest nam obce.

Olga Piotrowicz

Doradca żywieniowy, specjalista psychodietetyki

Dostępność:
  • Praca z pacjentem
Lokalizacja:
  • on-line
  • Kraków
Obszary szkoleń:
  • Dieta dla zdrowia
  • Odchudzanie i samokontrola
Obszary konsultacji:
  • Dietetyka

Poziom certyfikacji:

Nie certyfikowany
Specjalista nie został jeszcze certyfikowany przez Instytut Psychodietetyki

Absolwentka socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, studiów podyplomowych z dietetyki w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia ukończonych z wynikiem bardzo dobrym. Ukończyła kurs Wprowadzenie do psychodietetyki połączony ze stażem w Instytucie Psychodietetyki we Wrocławiu a także kurs Psychologiczne aspekty kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci i młodzieży.

Ukończyła również szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania w Pracowni RTZ Agnieszki Hottowy oraz kurs Mindfullness- Based Stess Reduction (MBSR) według programu stworzonego przez prof. Jona Kabat-Zinn’a na Uniwersytecie w Massachusetts Medical School, USA.

Współpracowniczka Instytutu Psychodietetyki. Członek Towarzystwa Psychodietetyki.

Pomaga pacjentom z nadwagą i otyłością a także zaburzeniami odżywiania. Pracuje z osobami ze schorzeniami dietozależnymi oraz osobami, które mają trudności w kontroli zachowań żywieniowych. Pomaga wszystkim osobom, które chcą zmienić swój styl życia na zdrowszy i potrzebują w tym zakresie wsparcia. Współpracuje z dietetykami, psychoterapeutami i innymi specjalistami, którzy zajmują się zdrowiem.

Mama pary rozrabiaków Karola i Uli. Uwielbia przyrodę i długie spacery. Miłośniczka kotów, dobrej muzyki i włoskich klimatów. Propagatorka uważności w jedzeniu i w życiu.