Instytut Psychodietetyki Nie odchudzaj się całe życie - 6 kroków, które pozwolą Ci skończyć z nadmiernym jedzeniem i trwale schudnąć. - Instytut Psychodietetyki
Specjaliści2mniejsze

Nie odchudzaj się całe życie – 6 kroków, które pozwolą Ci skończyć z nadmiernym jedzeniem i trwale schudnąć.

6 modułów szkoleniowych – pierwsze 5 realizowanych jest w formie spotkań on line uzupełnionych materiałami PDF z ćwiczeniami, a ostatni moduł bazuje na materiałach pomagających utrwalić zmianę.

Kurs ten został stworzony dla wszystkich osób, które bezskutecznie walczą z nadwagą i problematycznymi zachowaniami żywieniowymi, takimi jak jedzenie pod wpływem emocji, trudności z wytrwałością w dietach, przejadanie się.  Dzięki ogromnej wiedzy autorki kursu dr Anny Januszewicz, specjalistki z wieloletnim doświadczeniu w pracy z osobami mającymi problemy z samokontrolą odżywiania, podczas tego kursu zostaniesz przeprowadzony krok po kroku przez proces rozwiązywania Twoich problemów żywieniowych. Podczas kursu dowiesz się, jak wdrożyć i utrzymać optymalny dla Ciebie sposób odżywiania, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, a zdrowe odżywianie uczynić czymś, co nie będzie wymagało ciągłej walki ze sobą i z pokusami, lecz będzie czymś naturalnym.  

Dowiedz się więcej ...