Instytut Psychodietetyki » Małgorzata Talaga Duma
Nic, co dotyczy psychodietetyki, nie jest nam obce.

Małgorzata Talaga Duma

Doradca i edukator żywieniowy, specjalista psychodietetyki

Dostępność:
Lokalizacja:
  • Wrocław
Obszary szkoleń:
  • Odżywianie a zdrowie
  • Odżywianie dzieci i nastolatków
Obszary konsultacji:
  • Dietetyka
  • Coaching i edukacja

Poziom certyfikacji:

Nie certyfikowany
Specjalista nie został jeszcze certyfikowany przez Instytut Psychodietetyki

Absolwentka Biologii Stosowanej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych na kierunku psychodietetyka w Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Ukończyła staż zawodowy w Insytucie Psychodeitetyki we Wrocławiu. Swoją wiedzę systematycznie poszerza uczestnicząc w szkoleniach z zakresu żywienia kobiet w ciąży i małych dzieci. Dodatkowo ukończyła Akademię Profesjonalnego Managera, na kierunku „First- Time Manager 3”, oraz szkolenie z zakresu coachingu i zarządzania.

Realizuje ogólnopolski program „Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy”, we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka oraz warszawską Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego. Prowadzi zajęcia dla studentów w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. Zajmuje się edukacją żywieniową współpracując z Bankiem Żywności we Wrocławiu. Założycielka grupy „Mali Kucharze”- w ramach której odbywają się warsztaty kulinarne dla dzieci.

Kształtuje prawidłowe nawyki żywieniowe prowadząc m.in. szkolenia oraz warsztaty kulinarne w placówkach oświatowych (przedszkolnych, szkolnych i w żłobkach) dla dzieci, rodziców i personelu placówek. Prowadzi również konsultacje indywidualne dla dorosłych i dzieci z zakresu kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych, praktykując rozmowy w duchu dialogu motywującego.

Spełniona mama, poszukiwaczka nowych i zdrowych smaków, autorka bloga jedzzglowa.pl.