Instytut Psychodietetyki » Magda Dolska-Topór
Nic, co dotyczy psychodietetyki, nie jest nam obce.

Magda Dolska-Topór

Psycholog, specjalista psychodietetyki

Dostępność:
Lokalizacja:
  • Wrocław
Obszary szkoleń:
Obszary konsultacji:

Poziom certyfikacji:

Nie certyfikowany
Specjalista nie został jeszcze certyfikowany przez Instytut Psychodietetyki

Ukończyła: studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie – kierunek psychologia ogólna i studia podyplomowe na kierunku psychodietetyka. Zrealizowała także szkolenie dla trenerów Dialogu Motywującego –  Motivational Interviewing -Training  of New Trainers (TNT). Uzyskała certyfikat Terapeuty Motywującego (certyfikat PTTM nr 40). Obecnie jest w trakcie szkolenia z psychoterapii poznawczo – behawioralnej.

Prowadzi mi.in. warsztaty psychodietetyczne oraz szkolenia z Dialogu Motywującego dla szkół, poradni dietetycznych, ośrodków MOPS, MOPR, terapeutów uzależnień czy poradni psychologiczno-pedagogicznych. Związana z Polskim Towarzystwem Terapii Motywującej (w latach 2014 – 2016 pełniła funkcję członka zarządu). Wykładowca na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu (studia podyplomowe, kierunek psychodietetyka i interwencja kryzysowa). Pasjonatka wszelkich treści związanych z psychologią zaburzeń odżywiania, obszarami związanymi z uzależnieniami behawioralnymi i motywacją.

Na co dzień pomaga osobom zmagającym się z trudnościami związanymi z wprowadzeniem zmian prozdrowotnych zarówno w obszarze zdrowia psychicznego, jak i w zmianach w stylu życia (zmiany nawyków żywieniowych, zwiększanie aktywności fizycznej). Aby być skutecznym specjalistą, poszerza wiedzę oraz warsztat pracy biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Fanka kotów i ludzi.