Instytut Psychodietetyki Gotowanie z ekspertem kulinarnym - Instytut Psychodietetyki

Gotowanie z ekspertem kulinarnym

Obszary konsultacji:

Coaching i edukacja

Specjaliści:
  • Ewa Adamska
  • Marta Kierzkowska-Grzybek
Lokalizacje:
  • Wrocław
  • Katowice

Na czym polega konsultacja

Podczas wspólnego gotowania przedstawiane będą ciekawe i smaczne sposoby przyrządzania potraw, zarówno tych znanych, jak i mniej znanych wpisujących się w Twoje preferencje smakowe. Dietetyk zapozna Cię z nowymi technikami kulinarnymi, wskaże popełniane w kuchni błędy oraz nauczy najważniejszych zasad zdrowej kuchni.

Spotkanie trwa zwykle od 2 do 4 godzin (w zależności od potrzeb klienta).

„Pacjent musi być wyedukowany przez specjalistę, a nie od niego zależny. Dlatego tak dużo uwagi poświęcam temu, by uczyć innych, jak radzić sobie w kuchni i zarażać pasją do zdrowego gotowania.”
Marta Kierzkowska-Grzybek
doradca żywieniowy, ekspert kulinarny

Czego można oczekiwać po wizytach?

Oferowane spotkania stanowią znakomitą okazję, by oswoić się z technikami zdrowego gotowania we własnej kuchni! Ekspert kulinarny przejdzie z Tobą przez wszystkie fazy przygotowywania wybranych potraw, abyś mógł przekonać się, że zdrowe gotowanie może być nie tylko łatwe, ale także bardzo przyjemne!

„Nawet, jeśli uważasz się za osobę, która nie lubi i nie umie gotować, odpowiednia praktyka i wsparcie pozwolą Ci na oswojenie się z kuchnią i opanowanie tych najważniejszych umiejętności, które pozwolą na przygotowywanie prostych i szybkich, jak również smacznych i zdrowych posiłków.”
Ewa Adamska
doradca żywieniowy

Ceny i płatności

Gotowanie z ekspertem kulinarnym - opłaty

  • skuteczność, profesjonalizm i komfort
  • interdyscyplinarne podejście
  • najlepsi specjaliści

Przejdź dalej, aby opłacić konsultację i umówić wizytę.

Przed spotkaniem należy ustalić z ekspertem kulinarnym warunki, w jakich będzie odbywało się gotowanie. Ważne jest także przygotowanie odpowiednich produktów. Listę zakupów przygotowuje specjalista. Istnieje możliwość zakupu produktów przez eksperta prowadzącego spotkanie (za dodatkową opłatą).

Masz pytanie?

Skontaktuj się z recepcją. Odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy, jaka konsultacja jest dla Ciebie i umówimy spotkanie, jeśli się na to zdecydujesz.

Umawianie wizyt we wszystkich placówkach:

  • poniedziałek w godzinach od 9:30 do 17:30
  • od wtorku do piątku od godziny 11:00 do 19:00

Napisz do nas:

Pola wymagane oznaczone są *

Programy dla pacjentów

Zapraszamy także do zapoznania się z cyklicznymi spotkaniami skierowanymi do różnych grup pacjentów realizowanymi w formie następujących programów: