Instytut Psychodietetyki » Regulamin szkoleń
Nic, co dotyczy psychodietetyki, nie jest nam obce.

Regulamin szkoleń

Szkolenia odbywają się w miejscu wskazanym przez organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany miejsca realizacji szkolenia (w obrębie tego samego miasta) do dwóch dni przed wydarzeniem i przesłania informacje o zmianach drogą mailową.

W celu zarezerwowania miejsca prosimy o skorzystanie z internetowego systemu zapisów. Przy zapisie wymagana jest zapłata całej kwoty lub przedpłata w wysokości 200 zł (dla szkoleń w cenie powyżej 500 zł). Zapisu i płatności za szkolenie należy dokonać najpóźniej na dwa dni przed szkoleniem.

Po dokonaniu zapisu uczestnik otrzyma mailowo szczegółowe informacje organizacyjne.

Rezygnacja jest możliwa do trzech dni przed szkoleniem i skutkuje zwrotem pełnej kwoty pomniejszonej o 3 zł tytułem kosztów rezygnacji.

Wybór ratalnej formy płatności oznacza zobowiązanie do pokrycia wszystkich rat, chyba, że nastąpiła rezygnacja na dwa dni przed rozpoczęciem pierwszej części szkolenia.

Zastrzegamy sobie prawo odwołania szkolenia i poinformowania o tym uczestników najpóźniej na dwa dni przed datą jego rozpoczęcia. W takiej sytuacji wpłacone kwoty zostaną zwrócona na konto.

W przypadku niezebrania się minimalnej liczby osób chętnych, istnieje możliwość zrealizowania szkolenia dla mniejszej grupy w zredukowanym wymiarze godzinowym. Szkolenie takie jest pełnowartościowe, stanowi stuprocentową realizację programu, jednak niewielka liczba uczestników umożliwia realizację materiału w przyspieszonym tempie (mniej czasu na przeprowadzenie i omówienie ćwiczeń w kameralnym gronie). Decyzja o realizacji szkolenia w zmniejszonym wymiarze godzinowym podejmowana jest na podstawie zgody uczestników i prowadzącego najpóźniej na trzy dni przed szkoleniem.