Instytut Psychodietetyki » Darmowy webinar: Jak pracować nad motywacja klienta korzystając z narzędzi Dialogu Motywującego?
Nic, co dotyczy psychodietetyki, nie jest nam obce.

Darmowy webinar: Jak pracować nad motywacja klienta korzystając z narzędzi Dialogu Motywującego?

Program edukacyjny:

Dla specjalistów zajmujących się zdrowiem

Grupa tematyczna:

Psychodietetyka - podstawy

Free
Webinar
Wymiar godzin:

1

Lokalizacje:
 • On-line

Terminy:

 • 2021-05-17 18:00
  Darmowy webinar: Jak pracować nad motywacja klienta korzystając z narzędzi Dialogu Motywującego?
  -
 • Motywowanie innych do zmiany nawyków przypomina Ci syzyfowe prace?
 • Masz wrażenie, że przekonywanie innych to ciężka i nieefektywna praca?
 • Po raz pierwszy spotykasz się z pojęciem Dialogu Motywującego? A może już słyszałeś o tej metodzie, ale chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat?
 • Weź udział w bezpłatnym webinarze i dowiedz, się w jaki sposób stosować założenia Dialogu Motywującego podczas pracy z pacjentem nad jego motywacją!
 • Poznaj skuteczne i profesjonalne metody motywowania, których skuteczność została potwierdzona przez setki badań naukowych

Opis szkolenia

Zarówno dietetycy jak i inni specjaliści pracujący na co dzień z osobami zmieniającymi nawyki żywieniowe, podczas wizyt, mają ogrom wiedzy do przekazania i mało czasu, aby zachęcić klienta do wdrażania proponowanych zmian.  Brak efektów wywołuje często frustrację każdej ze stron i grozi nawet wypaleniem zawodowym specjalisty oraz zniechęceniem po stronie klienta. Znajomość specyficznej formy prowadzenia rozmowy w duchu dialogu motywującego zwiększa szanse na wydobycie wewnętrznej motywacji klienta do trwałej zmiany. W konsekwencji zarówno specjalista, jak i klient odczuwają większą satysfakcję ze współpracy.

Bloki tematyczne

 • Dialog motywujący (DM) – podstawowe założenia
 • Filozofia DM,

Zapraszamy osoby borykające się z problemem nadmiernego jedzenia, nadwagą i otyłością, odchudzające się i doświadczające trudności w zakresie kontroli jedzenia, jak również specjalistów zajmujących się takimi problemami.  

Dołącz do wydarzenia

Wypełnij formularz i dołącz do innych uczestników, całkowicie za darmo! Nie zwlekaj, ilość miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń...

Powód zainteresowania psychodietetyką*

Zgoda na przetwarzanie danych*

Zapisując się na wydarzenie, zapisujesz się do newslettera i wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Instytutu Psychodietetyki. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami. Nasz kompetentny i odpowiednio przeszkolony konsultant odpowie na Twoje pytania.

Biuro Instytutu Psychodietetyki czynne:

 • poniedziałek w godzinach od 9:30 do 17:30
 • od wtorku do piątku od godziny 11:00 do 19:00

  Polityka prywatności Pola wymagane oznaczone są *