Instytut Psychodietetyki » O centrum szkoleniowym
Nic, co dotyczy psychodietetyki, nie jest nam obce.

O centrum szkoleniowym

Centrum Szkoleniowe Instytutu Psychodietetyki to jedna z pierwszych w Polsce placówek specjalizująca się w szkoleniach z psychodietetyki stworzona przez pionierów tej dziedziny.

Jeśli chcesz uczyć się od najlepszych, trafiłeś na odpowiednie miejsce!

Naukowe podejście, praktyczne umiejętności

W realizowanych przez nas szkoleniach bazujemy na aktualnej wiedzy akademickiej, ale naszym celem jest uczenie, jak stosować ją w praktyce. Praktyczne wskazówki to nieodłączny element każdego z naszych szkoleń, a szczególny nacisk na praktykę kładziemy w organizowanym przez nas stażu szkoleniowym i podczas zajęć warsztatowych.

Doświadczenie

Mamy za sobą setki przeprowadzonych szkoleń, wykładów i warsztatów. Nasi wykładowcy to w większości pracownicy wyższych uczelni, zarówno praktycy, jak i naukowcy posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem oraz doświadczenie dydaktyczne.

Szeroka oferta szkoleń

Od początku naszej działalności szkolimy zarówno specjalistów zajmujących się zdrowiem somatycznym i psychicznym, jak również osoby, które chcą zmienić styl życia na zdrowszy.

Realizujemy następujące programy edukacyjne, w ramach których oferujemy wykłady, warsztaty, szkolenia i materiały do samokształcenia skierowane do różnych grup odbiorców:

Szkolenia w wersji tradycyjnej i przez Internet

Jesteśmy zorientowani na rozwijanie naszej oferty szkoleń realizowanych przez Internet, co umożliwi kształcenie w czasie i miejscu wybranym przez uczestnika.

Zarejestruj się!

I pobierz darmowe materiały edukacyjne.

"Mam nadzieję, że zainteresowało Cię to, co robimy i pozostaniesz z nami w kontakcie. Zachęcamy do rejestracji i korzystania z bezpłatnych materiałów edukacyjnych. Dołożymy wszelkich starań, aby nasza działalność przyniosła Ci wiele korzyści."
dr Anna Januszewicz
psycholog
lub zaloguj z konta społecznościowego