Instytut Psychodietetyki Bezpłatne spotkanie w ramach Grupowego Programu Odchudzania "FIT GRONO" - Instytut Psychodietetyki
grupowy500

Bezpłatne spotkanie w ramach Grupowego Programu Odchudzania „FIT GRONO”

Wydarzenie już minęło

Biorąc udział w programie zyskasz wsparcie osób z problemami takimi jak Twoje, wzmocnisz swoją motywację i wytrwałość, pogłębisz wiedzę z dietetyki i zdobędziesz niezbędne kompetencje do zmiany nawyków żywieniowych.

Program przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą schudnąć i potrzebują porad dietetyka i psychologa, aby wiedzieć, jak odpowiednio się za to zabrać, a ponadto chcą poczuć energię grupy, aby wzmocnić własną motywację i wytrwałość. Ze względu na to, że nauka konkretnych strategii samokontroli odżywiania stanowi podstawę tego programu, toteż może on okazać się szczególnie potrzebny osobom, które odchudzały się już wielokrotnie i czują, że nie panują dostatecznie nad swoim odżywianiem.

 

ZAPRASZAMY NA PIERWSZE, BEZPŁATNE SPOTKANIE!

Udział w programie rozpoczyna się od niezobowiązującego, bezpłatnego spotkania w grupie. Na spotkaniu przy kawie i herbacie poznasz zarówno koordynatorów programu, jak i inne osoby zainteresowane programem. Przedstawiony zostanie szczegółowo plan warsztatów, powiemy, o tym, czym charakteryzuje się psychodietetyczne podejście do odchudzania oraz czego można oczekiwać po spotkaniach w ramach programu. Jeśli chcesz profesjonalnie i z sercem podejść do rozwiązywania problemów z nadwagą i kontrolą jedzenia, potrzebujesz wsparcia grupy i profesjonalistów, to nie może Cię zabraknąć na tym spotkaniu!