Placówki Partnerskie

Program Partnerski jest oferowany powstającym i istniejącym poradniom dietetycznym i innym placówkom zajmującym się zdrowiem i odżywianiem, które chcą oferować holistyczną pomoc pacjentowi korzystając ze standardów pracy wypracowanych przez Instytut Psychodietetyki.

Na czym polega partnerstwo:

Placówki partnerskie w swoich działaniach realizują promowane przez Instytut Psychodietetyki holistyczne podejście do zmiany zachowań zdrowotnych oraz korzystają z pomocy ekspertów Instytutu w zakresie merytorycznego przygotowania programu pracy z pacjentem. Elementem wyróżniającym Placówki Partnerskie Instytutu Psychodietetyki jest wykorzystywanie psychologicznego podejścia, które, według badań, jeśli przybiera odpowiednią formę, wyraźnie zwiększa efektywność interwencji ukierunkowanych na zmianę diety i innych zachowań zdrowotnych pacjentów. Dzięki dzieleniu się wiedzą z Placówkami Partnerskimi w całej Polsce Instytut Psychodietetyki ma możliwość szerokiego promowania nowoczesnego, skutecznego podejścia do zmiany zachowań żywieniowych.

Korzyści płynące z partnerstwa:

– Placówka Partnerska korzystając z wiedzy i doświadczenia ekspertów Instytutu, zajmujących się psychodietetyką naukowo oraz w praktyce, ma szansę wykorzystywać w swoich działaniach najskuteczniejsze metody pracy z pacjentem a dzięki temu cieszyć się wysoką skutecznością świadczonych usług..
-Placówka Partnerska korzysta ze wsparcia Instytutu w obszarze promocji.
-Specjaliści przystępujący do programu Partnerskiego mają okazję uczestniczyć w szkoleniach i stażach realizowanych przez Instytut w specjalnych, korzystnych cenach.

PROGRAM PARTNERSKI

Nie działaj w odosobnieniu.
Wiemy jak skutecznie pomagać w zmianie nawyków żywieniowych i prozdrowotnych.
Skorzystaj z naszej wiedzy.
Przystąp do Programu Partnerskiego.

 

 

Jakie warunki musi spełnić placówka Partnerska:

Placówka ubiegająca się o Partnerstwo Instytutu Psychodietetyki musi realizować idee holistycznego podejścia do pacjenta, opartego o współpracę specjalistów z branży medycznej i psychologicznej.
Każdy specjalista pracujący w Placówce ubiegającej się o partnerstwo musi posiadać przynajmniej podstawową wiedzę z psychodietetyki (udokumentowaną ukończeniem odpowiednich studiów, kursów lub szkoleń).
Placówka Partnerska zobligowana jest do przestrzegania określonych przez Instytut standardów pracy z pacjentem.

Jak przystąpić do Programu Partnerskiego?

Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat partnerstwa prosimy o kontakt z managerem Instytutu Psychodietetyki info@instytutpsychodietetyki.pl

 

Lista Placówek Partnerskich:

Przemiana_kontakt

NOWA EDYCJA SZKOLEŃ I STAŻU

Ruszyły zapisy na nowe kursy

Badania nietolerancji pokarmowych

Poznaj skład swojego ciała!

Placówki Partnerskie

Pobierz – Książeczka z przepisami

Czy potrzebujesz specjalisty? wypełnij test!

Współpracujemy z:

Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach?

status

You are not logged in.