Glukomannan

Glukomannan to naturalny rozpuszczalny błonnik (polisacharyd) wyizolowany z korzenia konjaca, który nie jest trawiony przez człowieka. Ma zdolność do wiązania dużej ilości cząsteczek wody, dzięki czemu silnie pęcznieje. Powstający żel miesza się ze znajdującym się w żołądku pokarmem, spowalniając jego pasaż. W efekcie sytość jest odczuwana nawet po niewielkim posiłku i utrzymuje się przez dłuższy czas.

Glukomannan jest szczególnie polecany jako produkt wspomagający opanowanie wieczornego kompulsywnego podjadania, a także w permanentnie utrzymującym się uczuciu głodu w trakcie kuracji odchudzającej.

Preparat: Booster G2, Juice PLUS+® Shape

Booster G2 oprócz glukomannanu został wzbogacony o ekstrakty zielonej herbaty, kawy oraz emulsję olejową, dzięki czemu jego efektywność jest bardzo wysoka.

Booster G2 - dzialanie

Skład:

Sh - booster G2

Emulsja olejów (syrop kukurydziany dehydratyzowany, olej palmowy, olej owsiany), glukomannan, fruktoza, aromat (wieloowocowa), ekstrakt z zielonej herbaty (w tym kofeina 4.7 mg), stabilizator (trójfosforan potasu), kofeina (2.8 mg), aromat.

Booster produkowany jest w Niemczech wyłącznie dla: NSA International LLC, PO Box 518, Fleet, Hampshire, GU51 9GW, Wielka Brytania
Produkt podlega stałej kontroli laboratoryjnej.

Zalecane spożycie:

Zawartość całej torebki rozpuścić w szklance letniej wody i natychmiast wypić. Ponieważ produkt dostępny jest w postaci emulsji, nawet po silnym wstrząśnięciu nie jest klarowny. Pozytywne efekty uzyskuje się w przypadku spożywania 3 g glukomannanu dziennie w trzech dawkach po 1 gramie każda, z 1- 2 szklankami wody, przed posiłkiem i w ramach diety niskokalorycznej. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Booster G2 jest produktem bezglutenowym.

 

Gdzie kupić?

> sklep internetowy: Juice PLUS Shop on-line
> wybrane apteki we Wrocławiu (zapytaj w Instytucie Psychodietetyki, aby uzyskać adresy)

NOWA EDYCJA SZKOLEŃ I STAŻU

Ruszyły zapisy na nowe kursy

Badania nietolerancji pokarmowych

Poznaj skład swojego ciała!

Placówki Partnerskie

Pobierz – Książeczka z przepisami

Czy potrzebujesz specjalisty? wypełnij test!

Współpracujemy z:

Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach?

status

You are not logged in.