mgr Natalia Liszewska

LiszewskaPsychoterapeuta

Magister psychologii (specjalność kliniczna) i socjologii, studentka Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich SWPS w zakresie psychologii klinicznej.

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w procesie certyfikacji. Ponadto kształci się w terapii systemowej rodzin. Terapeuta I stopnia techniki EMDR rekomendowana przez EMDR Europe – metody wykorzystywanej w leczeniu traumy (PTSD) i zaburzeń lękowych. Prowadzi terapię indywidualną oraz terapię rodzin i par. Wspiera osoby doświadczające depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania oraz trudności związanych z niską samooceną i radzeniem sobie ze stresem. W swojej pracy łączy podejście poznawczo-behawioralne oraz systemowe. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Ukończyła Kurs Interwencji Kryzysowej prowadzony przez superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje jako psycholog w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, gdzie między innymi udziela pomocy osobom doświadczającym kryzysu zagrożenia życia, utraty, żałoby. Specjalizuje się w pomocy osobom doświadczającym przemocy w rodzinie.

Pracuje naukowo w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, gdzie prowadzi zajęcia ze studentami. Prowadzi badania w zakresie psychologii rodziny (relacja rodzic-dziecko w kontekście odżywiania). Autorka publikacji w języku polskim i angielskim z dziedziny psychologii zdrowia.

Kontakt:

n.liszewska@instytutpsychodietetyki.pl
Recepcja tel. 71/ 30-707-30

NOWA EDYCJA SZKOLEŃ I STAŻU

Ruszyły zapisy na nowe kursy

Badania nietolerancji pokarmowych

Poznaj skład swojego ciała!

Placówki Partnerskie

Pobierz – Książeczka z przepisami

Czy potrzebujesz specjalisty? wypełnij test!

Współpracujemy z:

Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach?

status

You are not logged in.