mgr Małgorzata Talaga

dsc_0096a

Psycholog
Specjalista psychodietetyki
Doradca żywieniowy ds. kształtowania nawyków żywieniowych u dzieci

Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu, ukończyła liczne kursy z zakresu żywienia dzieci i kobiet w ciąży. Absolwentka na kierunku „Biologia Stosowana” na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Ukończyła „Akademię Profesjonalnego Managera”, organizowaną przez ICAN Institute.
Uczestniczka „Stażu z Psychodietetyki” oraz kursu „Dialog motywujący – jako forma pracy z pacjentem”, organizowanym przez Instytut Psychodietetyki we Wrocławiu. W celu poszerzenia wiedzy brała udział w specjalistycznych szkoleniach, takich jak „Coach Zdrowia”, „Zarządzanie efektywnością osobistą” oraz w warsztatach dotyczących zarządzania, technik negocjacji, sprzedaży oraz coachingu.Współpracuje z dietetykami, psychologami oraz psychoterapeutami. Pod hasłem „Jedz z głową!” pomaga kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe wśród dzieci i rodziców prowadząc m.in. warsztaty edukacyjne w placówkach przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Swoje artykuły, porady dotyczące psychologii jedzenia publikuje na portalach o tematyce zdrowotnej oraz w czasopiśmie „M jak Mama”.
Aktywnie współpracuje z wrocławską „Fundacją Kobieta z Brzuszkiem”, gdzie w roli Doradcy Żywieniowego zajmuje się kształtowaniem prawidłowych nawyków żywieniowych u kobiet planujących ciążę, przyszłych matek, kobiet karmiących i małych dzieci oraz przygotowuje materiały merytoryczne dot. zdrowego żywienia. Jako członek Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej w swojej pracy praktykuje prowadzenie rozmowy w duchu dialogu motywującego, tak aby proponowane zmiany były zgodne z potrzebami danej osoby, jej wartościami i trwale pozwoliły zmienić nawyki żywieniowe.

Doświadczenie zawodowe zdobyła również w trakcie kilkuletniej współpracy z lokalnymi jednostkami ochrony zdrowia i placówkami medycznymi. Od ponad 10 lat związana z branżą farmaceutyczną, pracując na stanowisku Koordynatora Regionalnego na terenie Dolnego Śląska.

Kontakt:

gosia.talaga@gmail.com

NOWA EDYCJA SZKOLEŃ I STAŻU

Ruszyły zapisy na nowe kursy

Badania nietolerancji pokarmowych

Poznaj skład swojego ciała!

Placówki Partnerskie

Pobierz – Książeczka z przepisami

Czy potrzebujesz specjalisty? wypełnij test!

Współpracujemy z:

Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach?

status

You are not logged in.