mgr Małgorzata Borczyk

dsc_0158a

Psycholog
Psychoterapeuta

Absolwentka psychologii (specjalność kliniczna) na Uniwersytecie SWPS, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji i szkoleniowiec. Podczas studiów ukończyła moduły specjalizacyjne z seksuologii i psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Skończyła również studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego oraz kompleksowy kurs coachingu.

Aktualnie jest w trakcie czteroletniego procesu certyfikacji z terapii poznawczo behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre. Szkolenia są zgodne ze standardami wyznaczonymi przez European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT) oraz spełniają wymagania zawarte w rozporządzeniu Ministra Zdrowia, dotyczącym uzyskiwania specjalizacji w psychoterapii.

Na co dzień pracuję jako psychoterapeuta – zarówno w swoim gabinecie jak i współpracując z różnymi instytucjami. Zajmuje się m.in. leczeniem zaburzeń lękowych, osobowości, odżywiania, depresji, dystymii, bezsenności. Pracuje również z osobami zgłaszającymi problemy w relacjach interpersonalnych, z radzeniem sobie ze stresem, niską samooceną i przechodzącymi kryzysy życiowe.

Oprócz pracy indywidualnej ma bogate doświadczenie trenerskie – zarówno z dziećmi i młodzieżą jak i dorosłymi. Prowadziła szkolenia m.in z zakresu radzenia sobie ze stresem, komunikacji, motywacji, zarządzania czasem, zachowań zdrowotnych, depresji, technik pracy z pacjentem. Przeprowadziła  ponad 1000 godzin szkoleń dedykowanych dla młodzieży szkolnej, rodziców, liderów organizacji pozarządowych, studentów, pracowników służby medycznej, klientów indywidualnych, przedsiębiorstw.

Poddaje się stałej superwizji prowadzonej przez doświadczonych i certyfikowanych terapeutów.

Jej zainteresowania skupiają się wokół psychologii zdrowia, wzajemnym wpływem psychiki i ciała, zmianą zachowań zdrowotnych, technikami mindfullness i trzecią falą w terapii poznawczo-behawioralnej.

Kontakt:

mborczyk@swps.edu.pl

NOWA EDYCJA SZKOLEŃ I STAŻU

Ruszyły zapisy na nowe kursy

Badania nietolerancji pokarmowych

Poznaj skład swojego ciała!

Placówki Partnerskie

Pobierz – Książeczka z przepisami

Czy potrzebujesz specjalisty? wypełnij test!

Współpracujemy z:

Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach?

status

You are not logged in.