mgr Magdalena Skowron

5_MS_IP

Doradca Żywieniowy

Absolwentka dwóch kierunków studiów Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych „Żywienie Człowieka w profilaktyce zdrowotnej” Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, a także wielu szkoleń związanych z racjonalnym żywieniem i suplementacją oraz kursów instruktorskich – Trener Personalny, Instruktor Odnowy Biologicznej, Instruktor Pływania.

Obecnie zajmuje się poradnictwem żywieniowym i analizą składu ciała w Instytucie Psychodietetyki we Wrocławiu oraz w klubie sportowym TYTANI w Radomsku. Współpracuje ze Szwajcarską marką Juice Plus® zajmującą się naturalną suplementacją ekstraktami warzywno-owocowymi.

W pracy stawia przede wszystkim na odpowiednią motywację do zmiany stylu życia, połączoną z profesjonalną wiedzą na temat odżywiania oraz aktywnością fizyczną, co skraca drogę do osiągnięcia upragnionej i zdrowiej sylwetki. Do pacjenta podchodzi kompleksowo układając zalecenia żywieniowe i dobierając odpowiedni wysiłek fizyczny w celu zachowania zdrowia oraz poprawy komfortu życia. Jej specjalizacją jest żywienie w odchudzaniu oraz żywienie osób o wzmożonym wysiłku fizycznym. Wiedza ta oparta jest nie tylko na wykształceniu ale także na doświadczeniu zdobytym podczas wieloletniej kariery sportowej. Niegdyś utytułowana zawodniczka Akrobatyki Sportowej. Następnie podjęła pracę na stanowisku Trenera prowadząc zajęcia ogólnorozwojowe i specjalistyczne dla grup dzieci początkujących oraz średniozaawansowanych. Przygodę ze sportem kontynuuje trenując biegi długodystansowe, a do najważniejszych startów należą półmaratony.

Prywatnie pasjonatka rozwoju osobistego, poszerzająca kompetencje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i konferencjach związanych z tematami zdrowego żywienia oraz dietetyki i suplementacji w sporcie. Jej nastawienie do wykonywanych obowiązków odzwierciedla maksyma „Wielkie umysły mają cele, inni mają życzenia”.

Kontakt:

m.skowron@instytutpsychodietetyki.pl
tel.:793 92 92 00

Analiza składu ciała / Konsultacje dietetyczne: proszę o kontakt, terminy i godziny ustalane indywidualnie.

NOWA EDYCJA SZKOLEŃ I STAŻU

Ruszyły zapisy na nowe kursy

Badania nietolerancji pokarmowych

Poznaj skład swojego ciała!

Placówki Partnerskie

Pobierz – Książeczka z przepisami

Czy potrzebujesz specjalisty? wypełnij test!

Współpracujemy z:

Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach?

status

You are not logged in.