mgr Krystyna Garncarz

dsc_0121a

Psycholog
Specjalista psychodietetyki

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Psychologia oraz studiów podyplomowych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Psychodietetyka. Ukończyła staż zawodowy dla specjalistów psychodietetyki w Instytucie Psychodietetyki we Wrocławiu, z którym kontunuowała współpracę w ramach konsultacji indywidualnych oraz szkoleń i warsztatów grupowych. W pracy z pacjentem wykorzystuje również ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze HR w dużych korporacjach.

Jako specjalista psychodietetyki pracuje z pacjentami, którzy doświadczają trudności we wdrażaniu prozdrowotnych zmian w życie. Pomaga rozwiązywać problemy związane z brakiem motywacji lub jej niewystarczającym poziomiem, subiektywnie postrzeganymi barierami i przeszkodami czy nieumiejętną organizacją procesu zmiany. Udziela wsparcia osobom borykającym się z trudnościami w obszarze odżywiania, takimi jak: nadmierna koncentracja na jedzeniu, jedzenie emocjonalne, brak odpowiedniej wiedzy żywieniowej. Prowadzi również grupy wsparcia dla osób przed i po operacjach bariatrycznych.

Prywatnie interesuje się zdrowym odżywianiem oraz gotowaniem. Autorka bloga www.zdrowa-zmiana.pl, na którym pokazuje, że każdy może zdrowo się odżywiać, przy niewielkim nakładzie pracy i umiejętności.

Kontakt:

krystyna.garncarz@gmail.com

NOWA EDYCJA SZKOLEŃ I STAŻU

Ruszyły zapisy na nowe kursy

Badania nietolerancji pokarmowych

Poznaj skład swojego ciała!

Placówki Partnerskie

Pobierz – Książeczka z przepisami

Czy potrzebujesz specjalisty? wypełnij test!

Współpracujemy z:

Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach?

status

You are not logged in.