Warsztaty Zdrowego Stylu Życia

Wykład dla rodziców „Mamo, Tato – macie wpływ na to, ile ważę!”

Jeśli jesteś Rodzicem, który chce uchronić swoje dziecko przed nadwagą i otyłością oraz ich negatywnymi konsekwencjami, ten wykład jest właśnie dla Ciebie.

Wykład oparty jest o najnowsze badania dotyczące psychologicznych przyczyn nadmiernej masy ciała u dzieci i młodzieży. Zawiera praktyczne wskazówki dla rodziców, w jaki sposób mogą kontrolować środowiskowe i emocjonalne czynniki zwiększające ryzyko tycia swoich pociech.

 

Warsztaty „Dziękuję, jeden kawałek mi wystarczy – asertywność żywieniowa jako ważna umiejętność w procesie odchudzania”

Wdrożenie w życie nowego sposobu odżywiania wymaga przestrzegania pewnych zasad również w sytuacjach, gdy w okół znajduje się pełno pokus, a zachęty ze strony innych utrudniają realizację przyjętych postanowień. Zapał do nowej diety szybko zanika, kiedy bliscy nie pomagają wytrwać w podjętym działaniu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak wygrać z presją ze strony otoczenia i pomóc sobie przetrwać ten, i tak nie łatwy, czas zmiany, to zapraszamy na warsztat pt. „Dziękuję, jeden kawałek mi wystarczy” – asertywność żywieniowa jako ważna umiejętność w procesie odchudzania”

 

Warsztaty „Wiosenne porządki w diecie”

Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy postanowili, ze od wiosny zaczynają odchudzać się i chcą podejść do tematu profesjonalnie.

Na spotkaniu dowiecie się w jaki sposób możecie utrzymać swoją motywację i nie dopuścić do efektu jo-jo oraz jak umiejętnie rozpoznać głód od  chęci spożycia pachnących potraw podczas wieczornych spacerów po mieście i spotkań z przyjaciółmi.

 

Warsztaty „Święta w wersji light”

Warsztaty “Święta w wersji light” to spotkania odbywające się przed świętami Bożego Narodzenia oraz Wielkanocą. Skierowane są do wszystkich osób, które pragną ograniczyć kaloryczność potraw świątecznych oraz zdobyć wiedzę dotyczącą asertywności, utrzymania diety bez ścisłego ograniczania ilości i jakości potraw.

Podczas warsztatów będzie możliwość uzyskania gotowych przepisów na niskokaloryczne potrawy, a także rozwiązań pomagających spożyć takie ilości jedzenia, aby po posiłku odczuwać tylko przyjemną sytość. Dodatkowo, uczestnicy warsztatów zapoznają się z mechanizmami, które utrudniają kontrolowanie ilości spożywanego jedzenia.

 

Warsztaty kulinarne

Warsztaty z cyklu IN HARMONY WITH NATURE stanowią  autorski  pragram  Marty Kierzkowskiej – Grzybek.

Miejsce: Instytut Psychodietetyki, ul. Podwale 36b, Wrocław

NOWA EDYCJA SZKOLEŃ I STAŻU

Ruszyły zapisy na nowe kursy

Badania nietolerancji pokarmowych

Poznaj skład swojego ciała!

Placówki Partnerskie

Pobierz – Książeczka z przepisami

Czy potrzebujesz specjalisty? wypełnij test!

Współpracujemy z:

Chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach?

status

You are not logged in.